Arıza Talep Formu

Bir Çok Markaya Teknik Servis ve Bakım Onarım Hİzmeti Vermekteyiz. .

Arızalı ürünleriniz işyeri veya evinizden teslim alınır. En kısa sürede ücretsiz olarak arızası belirlendikten sonra ürününüz hakkında hazırlanmış rapor size sunulur. Onaylamanız dahilinde ürününüzün onarımı yapılır, onaylanmayan üründen herhangi bir arıza tesbit ücreti talep edilmez. Ürününüz rapor onaylandıktan 1 gün sonra (Ürününüzün durumuna bağlı olarak değişebilir) onarılarak ilk günkü performansında size teslim edilir

Arıza Talep Formu

Bilgisayar Teknik Servisi

truvafotokopiservisi.com olarak İstanbuldaki bilgisayar teknik servis eksikliğini yerinde gidererek siz değerli müşterilerimizin gerek ofisinde gerek işyerinde gerekse işyerimizde tüm sorunlarınızı adresinizde ya da gerekli görüldüğünde işyerimizde gidermektir.

truvafotokopiservisi.com aynı zamanda şirketinizde bulunan tüm bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinaları, server, kablolama gibi sorunların giderilmesini de sağlamaktadır.

Kablolama / Network Sistemi

TEKLİF AL

Yapısal kablolama, data ( bakır ve fiber) , ses, Şebeke, UPS ve güvenlik sistemi sinyallerinin düzgün şekilde iletimini sağlamak üzere yapılan ve bu sistemleri tek bir çatı altında toplayarak yönetebilmeye ve gerektiğinde genişletmeye imkan sağlayan bir altyapı çalışmasıdır.

Data Center Kurulum ve Bakım

TEKLİF AL

Tümleşik Veri Merkezi, Sunucu barındırma, Cloud sunucu ve İnternet Çözümleri

Server Kurulum ve Bakım

TEKLİF AL

Uzman kadromuzla server sisteminizin kurulumu ve yönetimi artık çok kolay.

Kamera Sistemleri

TEKLİF AL

Ev ve İşyeriniz İçin Maksimum Hizmet Minimum Fiyat Garantisi İle. Size En Uygun Sistemi Tasarlayabilmek İçin Hemen Teklif Alın!

Notebook Teknik Servisi

TEKLİF AL

Notebook servisi, notebook tamiri, notebook teknik servis, notebook onarım hizmetleri, laptop tamiri, servisi, bakımı, onarımı, notebook yedek parça. HEMEN TEKLİF ALIN !

Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi

TEKLİF AL

Masaüstü Bilgisaylarınzın Yazılımsal ve Donanımsal Sorunlarına Teknik Destek Veriyoruz. HEMEN TEKLİF ALIN !

İletişim

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Müşteri Hizmetleri+90 212 651 71 78 Tüm soru ve görüşleriniz için info@truvatoner.com'dan temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Güneşli Mah. Bağlar Sok. No:12/B Giriş Zemin Güneşli - Bağcılar / İstanbul

Adres

Ana Merkez

Güneşli Merkez Mahallesi
1240. Sokak No:12/A Bağcılar / İSTANBUL

TRUVA Büro Makinaları
Tic. Ltd. Şti.

Telephone : +90 212 651 71 78 Whatsapp : +90 546 651 71 78 E-mail : info@truvatoner.com

TEKLİF ALIN